הכל זהב – שילוב הצבע בעיצוב הבית

הכל זהב – שילוב הצבע בעיצוב הבית

אולמות התצוגה בהם תבקרו עמוסים היום באלמנטים עיצוביים מוזהבים, כאלו שיכולים להפוך את המרחב הפרטי שלנו, את הבית, לעשיר יותר, מסוגנן יותר ו– עכשווי.
למרות הדומיננטיות שלו, הוא דווקא משתלב נהדר לצד צבעים נוספים, מה שהופך אותו לפתרון מושלם כמעט עבור כל ספייס שהוא.
הזהב לא חייב להעניק מראה "מפואר" של ארמונות וטירות מהעבר. לאלו מכם המעדיפים את המראה הטבעי יותר, אפשר להיעזר בו לקבלת סגנון בוהו-שיק ואפילו רטרו.

בחירת אלמנטים מוזהבים לחלל ושילובם זה לצד זה

אז איך נכניס את כל הזוהר הזה לבית שלנו בחכמה?

רהיטים מוזהבים כמו כסאות או כורסאות המרופדות בריפוד עור בגוון חום ובעלות רגליים מוזהבות, ישתלבו נהדר בכל סלון ויהפכו אותו ברגע לדומיננטי ומסוגנן יותר. שילוב של פריטים דקורטיביים קטנים ברחבי הבית, אלה שמוסיפים את הנגיעה העיצובית הכל כך חשובה למראה עצמו, יכולים גם הם לתרום לא מעט וליצור יחד עם הריהוט המוזהב, מראה הרמוני שלם: פסלונים קטנים מוזהבים, פסלוני חיות מוזהבות ואפילו אלמנטים מוזהבים מהמזרח הרחוק יעניקו אווירה שקשה להתעלם ממנה.

זהב של בד

גם בעולם הטקסטיל הפך הזהב לטרנד בולט מאד בשנה האחרונה.

שילוב של וילונות, מפות ושטיחים עם נגיעות מוזהבות יפהפיות הוא חלק מהטרנד העיצובי החדש ואפשר למצוא אותו בבתים רבים בארץ ובעולם. אלה יכולים להיות וילונות בגוון שמנת, למשל, עם פסים מוזהבים לאורכם, מפות בצבע זהב או שטיחים עם צורות גאומטריות מוזהבות יחד עם צבעים משלימים. אלה, ישוו למרחב שלכם מראה אסתטי וקלאסי מאד, אך עם קריצה עיצובית מפתיעה ובעיקר גם כזו שיש בה הרבה מאד סטייל.